محل تبلیغات شما

***پایان ترم مقطع کارشناسی مهندسی  فناوری اطلاعات وارتباطات IT ،دفاتر ict روستایی استان گلستان***

96/04/01

با سلام وخسته نباشید خدمت همکاران عزیز وهمکلاسیهای گرامی ودوستان گلم :

این جانب هادی سارلی به عنوان نماینده کلاس درسطح دانشگاه علمی وکاربردی 2گنبدکاووس ورابط استانی بین دانشگاه و اداره فناوری اطلاعات وارتباطات استان گلستان ازسال92تاتیرماه96 »» جهت جذب دانشجودرمقطع کاردانی وکارشناسی تلاش وهمکاری رادراین زمینه  بادانشگاه علمی وکاربردی گنبد2وفناوری اطلاعات وارتباطات کل وپست بانک راداشتم  وخداروشکرمیکنم که  80نفرازدفاتر ictروستایی درمقطع کاردانی و 30نفر دیگراز دفاتر ict روستایی درمقطع کارشناسی  دررشته مهندسی IT راجذب نموده ام والحمدالله همه دوستان وهمکاران این دومقطع رابه سلامتی به  پایان رسانده ایم .

دراینجا جادارد به نوبه خودم تشکرویژه ای ازعزیزان الاخصوص جناب آقای مهندس صفدری (مدیر کل فناوری اطلاعات وارتباطات استان )وخانم مهندس شاهینی، که واقعا در این زمینه برای دفاتر یک پشتیبان تمام وکمال بودن وتفاهم نامه ای را با این دانشگاه تنظیم نموده بودند جمعی دفاترict روستایی که در بند این تفاهم نامه دوره کاردانی وکارشناسی  را به سلامتی  به اتمام رسانده انداز شما مدیران  محترم کمال تشکر را داریم وانشالله در زمینه های دیگر پشتیبان این دفاتر باشید.
    واز ریاست محترم پست بانک گنبد کاووس جناب آقای قرنجیک که در زمینه ارسال پیام متنی که جهت  ثبت نام دفاتربرای مقطع کاردانی . جهت اگاهی این دفاتربصورت گروهی این پیام را از طریق سامانه سیمیا به تک تک شما عزیزان ارسال نموده اند واین همکاری را با بنده داشتند کمال تشکر را داریم.

واز مدیریت محترم دانشگاه علمی وکاربردی 2گنبد کاووس (جناب آقای دکتر رحیم زاده )وسرپرست وقت آقای محمدرضا باقرنیاومسئولین آموزشی (خانم حسینی-خانم یوزباشی-خانم رویانی نژاد- خانم صادقی-خانم قرآنی -خانم رحیم زاده،خانم مسگریان،خانم باقرنیا،خانم اهری فر،وحسابداری محترم اقای سیدحسینی . وحراست دانشگاه جناب آقای محرابیان وروابط عمومی جناب آقای اسماعیلی ،امورکلاسهاجناب آقای استیری و. که طی این تفاهم نامه همکاری لازم رابا این دفاتر (پست بانک روستایی) داشتن ودر طول ترم طی این 4سال 92_96 جمعی ما دفاتر ict روستایی از شما مسئولین محترم دانشگاه کمال تشکر را داریم .

وازاساتید محترم ودلسوزی که جمعی ما دفاتر را در طی این 4 سال تحمل کردین و تلاش وزحمتها کشیدین که ما با امیدی مقطع کاردانی وکارشناسی را به اتمام برسانیم از شما عزیزان هم کمال تشکر را داریم .

اساتیدمحترم وگرانقدر علمی وکاربردی گنبدکاووس2 :

خانم آنه بی بی دانشی،خانم سیده ملیحه حسینی،خانم حمیده پوری ،خانم منا میری،خانم عفت مسگریان ،خانم عرازگل خوجملی،خانم زهره  حاتمی ،خانم فاطمه عالمی،خانم نیکوایی،خانم معصومه فرهانیان،خانم مهسا افسری،آقای دکترعبدالقادر تکه ئی،اقای مهندس بابک افشین،اقای دکتر سوسرایی،اقای ایلدرمی،اقای جوادجوانبخت،اقای خان ،اقای علیرضا صادقی و»
زحمات شمااساتیدعزیزرا هرگزفراموش نخواهیم کرد.

اساتید گرامی :

با ســــــــــــــلام

دلسوزی ، تلاش و کوشش شمااساتیدعزیز، در تعلیم و تربیت و انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند در کنار برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با دانشجویان و ایجاد فضائی دلنشین برای کسب علم و  دانش و درک شرایط دانشجویان حقیقتاً قابل ستایش است .
اینجانب هادی سارلی» بعنوان نماینده گروه دفاتر پست بانک روستایی وازطرف همکاران وهمکلاسیهای عزیزم درآن دانشگاه بر خود وظیفه میدانم در کسوت شاگردی از زحمات و خدمات ارزشمند شما اساتیدگرانقدر تقدیر و تشکر نماییم.

از خداوند متعال برایتان سلامتی ، موفقیت و همواره یاد دادن را مسئلت دارم.
**جمعی ازدانشجویان دفاتر ICTروستایی استان گلستان
علمی وکاربردی گنبد2**

**وانشالله این عذٌت واحترام بین دانشجو واساتید ومسئولین محترم همیشه بصورت خود باقی خواهد ماند حتی بیرون از دانشگاه **

ودر پایان عرضی دارم خدمت همکاران ودانشجویان عزیز ومحترمی که در طول ترم این جانب هادی سارلی را که به عنوان نماینده کلاس معرفی شده بودم ازشما عزیزان جهت همکاری  وهمدلی وهمسو شدن وتشکیل دادن این دو کلاس که میدانم تک تک شما در این باره زحمت کشیده این وتا به اینجا رسیده ونتیجه آن را گرفته ایم  واقعا از صمیم قلبم از تک تک شما دوستان کمال تشکر را دارم وخوشحالم که در طی این سال مرا تنها نذاشته این (خصوصا آقای آقچه لی عزیز که هر کجا که رفتنی بود در مورد مشکلات دانشجویی در کنار این بنده بودن واز ایشان هم تشکر میکنم ) واگر در این مدت کوتاهی ویا دل کسی را شکسته ویا به شوخی ناراحتش کرده باشم واقعا عذرخواهی میکنم وانشالله مرا بخشیده باشید دوستتان دارم وانشالله هرکجاباشین سلامت،شادوموفق باشین.

ارادتمندشما:

هادی سارلی کارشناس مهندسی IT»

برنامه قفل وحفظ امنیت خصوصی گوشی .اندروید

پشتیبان گیری از پیامک هاsmsگوشیتان اندروید SMS Backup & Restore Pro 10.05.612 -دانلود

آموزش بکاپ گیری از کلیه اطلاعات موجود در گوشی وتبلت های اندروید

دانشگاه ,دفاتر ,آقای ,محترم ,تشکر ,روستایی ,جناب آقای ,تشکر را ,علمی وکاربردی ,کمال تشکر ,طی این ,فناوری اطلاعات وارتباطات ,اطلاعات وارتباطات استان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبگردی زندگی خوب من